Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Děsivý bulharský tuning

Firma Vilner pochází z Bulharska. Když upravila Range Rover, vypadalo to ještě vcelku solidně. Pak ale začala tunit další a další kousky a poslední extravagantní počin je BMW 6 Convertible v duchu Star Wars.
Vydáno: 30.09.2014
BMW 6 Convertible Stormtrooper
BMW 6 Convertible Stormtrooper Autor: Vilner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Má přídomek Stormtrooper a podle vojenských jednotek ze Star Wars má bílou barvu a design připodobněný jejich maskám. Tohle BMW 6 Convertible byste tak na silnici asi těžko poznali, když by vás zezadu problikávalo v levém pruhu. Možná byste ho poznali ještě zezadu, když by vás majitel, jistě největší génius silnic, probržďoval. Zezadu je totiž auto jen lehce doladěno velkým difuzorem a pekelně dlouhou odtrhovou hranou. Ale BMW to stále ještě je.

Zato vpředu se s tím nemazali. Z uhlíkového kompozitu vytvořili nárazník, který má s BMW jen málo společného. Zamračená světla doplňují ledvinky placaté jak z rejnoka a vstupy vzduchu ve tvaru chladičů laserových děl vesmírného křižníku.

 

 

To, co je ale na autě „nejzajímavější“, je interiér. Bílé plastové skořepiny jsou, stejně jako ovladač drivu, v lesklé bílé barvě. OK. Proti tomu nic. Jenže všechno ostatní je očalouněno hnědou kůží s hnědou alcantarou. Tomuhle autu je to jak pěst na oko.

Jediné, na čem oko spočine s potěšením, je vidlicový osmiválec z 50i s charakteristikami 272 kW a 522 N.m. Výfuk nese znak AC Schnitzer.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama