Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Designéři dělají ta nejlepší auta jen pro počítačové hry

Vypadá to, že to nejlepší, co designéři dokážou, si nechávají jen pro počítačové hry. V reálném životě nikdo o jejich fantastické kreace nestojí. Třeba se podívejte na tenhle koncept Alpine pro GT6.
Vydáno: 29.01.2015
Alpine Vision Gran Turismo
Alpine Vision Gran Turismo Autor: Renault
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V hrách nejsou designéři omezeni. Nepotřebují se ptát techniků, jestli je to vyrobitelné. Nikoho nezajímá, jestli je aerodynamika v pořádku. Nikdo nemá pochyb, že ten motor bude fungovat. A tak je třeba Forza Motorsport nebo Gran Turismo 6 plné fantastických kreací profesionálních designérů samotných automobilek, které tímto nechávají promlouvat svůj marketing.

A když už je na světě i Alpine, tak je samozřejmé, že ve výčtu značek GT6 nesmí chybět. Takže její virtuální koncept Vision Gran Turismo bude pro fanoušky hry od března ke stažení. Kdo bude chtít, bude se moct na vůz podívat v maketě, která se objeví na 2015 Rétromobile Show v Paříži.

Ale tam neuvidí to, co budou moct vyzkoušet jen samotní hráči: V8 4,5 l s výkonem 331 kW při 6500 ot./min a točivým momentem 580 N.m při 2000 ot./min. Hmotnost vozu jen 900 kg, maximální rychlost 320 km/h a ohromné kotoučové brzdy doplní i aerodynamické aktivní přítlačné desky.

Podívejte se na další vozy pro počítačové hry.

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept - Obrázek 5

Speciální superkáry pro Gran Turismo 6

Chevrolet Chaparral 2X

Auto na laserový pohon

Subaru Viziv GT Vision Gran Turismo

Subaru představilo supersport!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama