Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Desatero majitele Rolls-Royce

Víte, co je znakem úspěšného rappera? Obří plazmová televize? Domácí fitko? Sbírka všech světových komiksů? Samá voda, kdo v hiphopu něco znamená, má v garáži Rolls-Royce.
Vydáno: 16.04.2015
2x Rolls-Royce 1
2x Rolls-Royce 1 Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pořad Autosalon je ale tento týden trumfne. Neotestujeme totiž jednoho ale hned dva nové rollsy! Naučíme vás při tom třeba „Desatero majitele Rolls-Royce“. Ještě prozradíme, že půjde navíc o dvě kupé! Sledujte ve čtvrtek 16. dubna na Prima COOL ve 20.15.

 

1. Pepa: Už nikdy jiné auto, jenom Rolls-Royce!

2. Franta: Nikdy v něm nepojedeš v teplákovce! (jede v teplákovce)

3. Pepa: Neposkvrníš ho hot dogem či bagetou! (cpe se bagetou)

4. Franta: Nebudeš dychtit po Supersportu, i kdyby ho cpali zadarmo!

5. Pepa: Nesmíš se dloubat v nose! A už vůbec nic horšího! (dloube se v nose)

6. Franta: Nesedneš za volant s workoholicko-stresovým koláčem! (ukazuje mokré podpaždí)

7. Pepa: Máš vyděláno, pamatuj na 6 dní odpočinku!

8. Franta: Neomezíš nikoho agresivní jízdou!

9. Pepa: Rolls není prostředkem sexuálního loudingu!

10. Franta: Nahrazuje ti tatínka i maminku!

 

Cena Rolls-Royce Wraith se pohybuje přes osm milionů korun. Snoubí se v něm luxus, absolutní komfort a unikátní detaily. Rolls-Royce automobilka navazuje na historické jméno patřící autu, které na konci třicátých let vyjíždělo z továrny v britském Derby. Také nový model se drží dávné tradice a do interiéru tak umožní řidiči a posádce nastoupit protisměrně otevíranými dveřmi bez rámu. Přestože jde o menší kupé z nabídky Rolls-Royce, jeho rozměry zapadnou do standardního vnímání této kategorie. Wraith měří na délku téměř 5,3 metru a široký je skoro dva metry. Základní hmotnost je v jeho případě 2360 kg.Vyklápění víka kufru, který je klimatizovaný a pojme až 470 litrů zavazadel, je elektrické snad samozřejmě. Soška tyčící se na mohutné přídi se jmenuje Spirt of Ectasy.

 

Jelikož se jedná o unikátní auto, Autosalon vybral jedinečný prostor. Natáčení proběhlo v jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách – Chateau Herálec s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dechberoucími přírodními scenériemi.

Pořad Autosalon se vysílá na Primě od roku 2000 s dvouměsíční výlukou v roce 2009. V týmu se za tu dobu vystřídala spousta moderátorů. V současné době jsou to tito: Josef Vrtal, František Fiala, Radek Vrtal, Martin Smolík, Alexandr Holub, Josef "Sršeň" Šiler. Stopáž pořadu je 50 minut a jedná se o pravidelné vysílání každý týden. Celkem je ročně natočeno až 52 dílů, v kterých se otestuje více než 250 vozů, 25 motorek a vznikne minimálně 50 tematicky založených reportáží. Od roku 2009, co vyrábí Autosalon produkční společnost UNICORN PICTURES, se otestovalo více než 1430 vozů a 130 motorek a vzniklo dalších více jak 270 tematických reportáží

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama