Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Desatero majitele Rolls-Royce

Víte, co je znakem úspěšného rappera? Obří plazmová televize? Domácí fitko? Sbírka všech světových komiksů? Samá voda, kdo v hiphopu něco znamená, má v garáži Rolls-Royce.
Vydáno: 16.04.2015
2x Rolls-Royce 1

Pořad Autosalon je ale tento týden trumfne. Neotestujeme totiž jednoho ale hned dva nové rollsy! Naučíme vás při tom třeba „Desatero majitele Rolls-Royce“. Ještě prozradíme, že půjde navíc o dvě kupé! Sledujte ve čtvrtek 16. dubna na Prima COOL ve 20.15.

 

1. Pepa: Už nikdy jiné auto, jenom Rolls-Royce!

2. Franta: Nikdy v něm nepojedeš v teplákovce! (jede v teplákovce)

3. Pepa: Neposkvrníš ho hot dogem či bagetou! (cpe se bagetou)

4. Franta: Nebudeš dychtit po Supersportu, i kdyby ho cpali zadarmo!

5. Pepa: Nesmíš se dloubat v nose! A už vůbec nic horšího! (dloube se v nose)

6. Franta: Nesedneš za volant s workoholicko-stresovým koláčem! (ukazuje mokré podpaždí)

7. Pepa: Máš vyděláno, pamatuj na 6 dní odpočinku!

8. Franta: Neomezíš nikoho agresivní jízdou!

9. Pepa: Rolls není prostředkem sexuálního loudingu!

10. Franta: Nahrazuje ti tatínka i maminku!

 

Cena Rolls-Royce Wraith se pohybuje přes osm milionů korun. Snoubí se v něm luxus, absolutní komfort a unikátní detaily. Rolls-Royce automobilka navazuje na historické jméno patřící autu, které na konci třicátých let vyjíždělo z továrny v britském Derby. Také nový model se drží dávné tradice a do interiéru tak umožní řidiči a posádce nastoupit protisměrně otevíranými dveřmi bez rámu. Přestože jde o menší kupé z nabídky Rolls-Royce, jeho rozměry zapadnou do standardního vnímání této kategorie. Wraith měří na délku téměř 5,3 metru a široký je skoro dva metry. Základní hmotnost je v jeho případě 2360 kg.Vyklápění víka kufru, který je klimatizovaný a pojme až 470 litrů zavazadel, je elektrické snad samozřejmě. Soška tyčící se na mohutné přídi se jmenuje Spirt of Ectasy.

 

Jelikož se jedná o unikátní auto, Autosalon vybral jedinečný prostor. Natáčení proběhlo v jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách – Chateau Herálec s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dechberoucími přírodními scenériemi.

Pořad Autosalon se vysílá na Primě od roku 2000 s dvouměsíční výlukou v roce 2009. V týmu se za tu dobu vystřídala spousta moderátorů. V současné době jsou to tito: Josef Vrtal, František Fiala, Radek Vrtal, Martin Smolík, Alexandr Holub, Josef "Sršeň" Šiler. Stopáž pořadu je 50 minut a jedná se o pravidelné vysílání každý týden. Celkem je ročně natočeno až 52 dílů, v kterých se otestuje více než 250 vozů, 25 motorek a vznikne minimálně 50 tematicky založených reportáží. Od roku 2009, co vyrábí Autosalon produkční společnost UNICORN PICTURES, se otestovalo více než 1430 vozů a 130 motorek a vzniklo dalších více jak 270 tematických reportáží

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama