Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dej přednost tanku

Když nedáte na silnici přednost autu, dopadne to špatně. Patrně pro obě auta. Když nedáte přednost tanku, dopadne to hodně špatně jen pro vás. Konkrétně takhle.
Vydáno: 03.06.2015
Srážka s tankem 1
Srážka s tankem 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, tohle se opravdu stalo. V Augustdorfu havarovala mladá osmnáctiletá řidička. Nedala přednost koloně tanků Challenger 2 britské armády, která zde zaučovala nové řidiče. Čtyřiadvacetiletý servisní technik britské armády už nestačil zareagovat. Tedy on by možná i zareagoval, kdyby pořádně viděl, že mu něco skočilo pod pásy. Jenže omezený výhled a malé vozítko Toyota Yaris + rozjetý ohromný kolos (i když jen v minimální rychlosti) = nehoda. A když nabourá tank, tak to končí nejen rozmlácenými plechy. Plech udělal pravděpodobně i z motůrku pod přední kapotou, na kterou si jen tak mimochodem povyskočil.

Srážka s tankem 2 Foto:

 

Nikomu se naštěstí nic nestalo. Policie vyčíslila škodu na 12 000 euro, což asi tak bude odpovídat. V přepočtu 300 000 Kč za ojetý Yaris by asi tak sedělo. Tohle auto už nikdo na stolici asi neroztáhne.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama