Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Zprávy

Další stávka taxikářů proběhne už příští týden

Sdružení českých taxikářů, které stojí i za předešlými stávkami, oznámilo, že chystá další masivní protest proti aplikaci Uber. Ten by měl proběhnout nejspíše za týden. Konkrétní detaily sdružení ale tají.
Vydáno: 06.11.2017
Další stávka taxikářů proběhne už příští týden

Podle zatím dostupných informací by měl velký protest proběhnout 15. listopadu, kdy sdružení vyzvalo taxikáře k brzkému rannímu setkání na pražském Strahově. Až teprve zde se mají řidiči taxi dohodnout, jak co nejlépe zablokovat dopravu a potrápit Pražany. Už po předchozím protestu totiž zástupce sdružení řekl, že taxikáři při dalších protestech mají v plánu zablokovat některé pražské ulice. Jen tak prý magistrátu dají jasně najevo, že aplikace Uber je pro ně nepřijatelná.

Ano, stále jde o Uber. Lidé ho totiž stále využívají víc a víc, a dokonce už i zástupci města Brna, kde byl původně zakázán, ho povolili jako zcela legální formu přepravy osob. Pražským taxikářům vadí fakt, že magistrát i jen přemýšlí o tom, že by se k Uberu postavil stejně. Stejně jako v případě posledních protestů jen doufáme, že jak policie, tak úředníci se k této vyhrocené situaci postaví čelem a budou jednat. My, kteří se jen potřebujeme ráno dostat do práce nebo k lékaři, opravdu nechceme být rukojmí těch, kteří odmítají přijmout fakt, že doba jde kupředu a divoká 90.léta jsou dávno pryč.

Reklama
Článek je zařazen v: taxi, stávka, prostest, Policie ČR, magistrát hlavního města Prahy, Pražský magistrát
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama