Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Další rozšíření sítě plnicích stanic CNG

Tento týden otevřela v Pelhřimově společnost E.ON již svou dvacátou plnicí stanici CNG.
Vydáno: 01.12.2017
E.ON CNG
E.ON CNG Autor: E.ON
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"V Česku v roce 2017 registrujeme velký nárůst veřejných plnicích stanic CNG, kdy jich je aktuálně již 160. Spolu s plnicími stanicemi roste i počet CNG vozů. Nejnovější modely v osobních vozech jsou Audi A4, A5, Seat Ibiza, Opel Astra nebo velmi oblíbené VW Polo," říká Petr Hrubý, manažer CNG ze společnosti E.ON.
Pelhřimovská plnicí stanice se nachází u areálu Agrostroj Pelhřimov u kruhového objezdu při výjezdu z města směrem na Jindřichův Hradec. Možnost tankování je pro řidiče nonstop a platit zde mohou jak CNG kartami, tak i bankovními kartami. Výdejní stojan je oboustranný s koncovkami NGV1 pro osobní a užitkové vozy.
Kromě budování nových plnicích stanic podporuje E.ON alternativní CNG pohon také prostřednictvím výhodných slev a akcí. Ve spolupráci se společností Auto Future svým zákazníkům nabízí CNG vozy značky FIAT za zvýhodněné ceny spolu s tankovací kartou E.ON se slevou na palivo CNG 1 Kč/kg po dobu jednoho roku. Díky této spolupráci je společnost schopna zákazníkům půjčit na pár dní FIAT Dobló s pohonem CNG, se kterým jezdí za 1,20 Kč na 1 kilometr.   
 

Článek je zařazen v: CNG , síť stanic , Pelhřimov , E.ON
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama