Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dacia Logan v odvážné reklamě driftuje pouští i čelí bouřím

My víme, že reklama se nemusí rovnat skutečnosti. A také víme, že jejím úkolem je především zaujmout potenciální zákazníky. Ovšem míra sebevědomí, kterou předvedlo ruské zastoupení Renaultu, nám lehce vyrazila dech.
Vydáno: 05.06.2017
Dacia Logan v odvážné reklamě driftuje pouští i čelí bouřím
Dacia Logan v odvážné reklamě driftuje pouští i čelí bouřím Autor: Dacia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dacia, původně rumunská značka, která dnes patří pod Renault, je často zbytečně vysmívanou automobilkou. Je pravdou, že dělá levná, ne moc přitažlivá auta. Kdo ale někdy po Dacii sáhnul, bývá nadmíru spokojený, protože mu jeho vůz nabídne spoustu muziky za málo peněz. Nevěříte? Pak se schválně někdy podívejte na nějaký sraz majitelů Dacií a uvidíte, že máme pravdu. :)

O kvalitách, v tomto případě konkrétně modelu Logan, se vás pokusí přesvědčit i ruská reklama. Jenomže z ní máme trochu jiný pocit, než by asi tvůrce očekával. V reklamě levný Logan driftuje, zvládne úplně každý terén a nakonec se vtělí do kůže safety car Formule 1.

Máme rádi akční reklamy, které zaujmou. Ale takové reklamy by neměly být za vlasy přitažené tak moc, až to křičí do světa, který se bude výsledku leda tak smát. Trohu nám to připomíná podobně bizarní reklamu na čínská auta, kde hlavní roli hraje zcela nepochopitelně Nicolas Cage.

Článek je zařazen v: reklama , Dacia , Renault , Logan , ruská reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama