Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Co vás čeká v novém Need for Speed: Tuning a noční honičky s policií

Slavná videohra se vrací v podobě, kterou si všichni moc dobře pamatujeme
Vydáno: 23.06.2015
Turbo pod kapotou vysaje všechny kočky z chodníků
Turbo pod kapotou vysaje všechny kočky z chodníků
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Noční obloha prořezávaná neony a policejními sirénami, uřvaná auta plná koní, vybavená obřími křídly, masivními výfuky a samozřejmě i lahvemi plnými dusíku pro lepší spalování. Co vám to jen připomíná? První Rychle a zběsile nebo Need for Speed: Underground. Obojí bylo na trhu zhruba ve stejnou dobu a obojí se vezlo na vlně zájmu o pouliční závodění a tuning. Need for Speed si teď po roční pauze naordinovalo právě tenhle návrat ke kořenům a na herní výstavě E3 teď servíruje první plody své práce. A vypadá to minimálně zajímavě. Zpátky jsou osvědčené tunerské modly, vybrané ve spolupráci s tuningovým magazínem Speed Hunters, takže se nemusíte bát, že by to vývojáři tahali z paty. Ostatně hned v prvním videu uvidíte notně modifikovanou Toyotu GT86, což je důkaz toho, že autoři jsou na správné cestě. Co dalšího vlastně uvidíme v nových Need for Speed, které vychází začátkem listopadu?

VIDEO: MIG 21 VOJTA DYK v Ako F.B.I.

Vozový park kromě Toyobaru nabídne Mustangy, Porsche, Nissany, BMW a další značky, samozřejmě i prémiovější, až budete stoupat v závodnickém žebříčku výš a výš. Módy typu Speed, Style, Build, Crew a Outlaw by vám měly napovědět, že budete moci tunit mnoha způsoby - na krásu, na rychlost, sólově nebo v týmu, případně si můžete svoje renomé postavit na honičkách s policií. Každému podle jeho chuti. Autoři hry navíc zdůraznili, že v online závodění bude mít týmový faktor zásadní roli. Postavíte auto, přidáte se do nějaké party a společně budete v obrovském městě, které je virtuální kopií Los Angeles a bezprostředního okolí, vyzývat ostatní na souboj. Možná je to trochu dětinské, ale na odreagování by to mohlo být ideální. Tak se nechme překvapit, už na podzim na PC, Playstation 4 a Xbox One. 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama