Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Co si myslí Američané o škodovce? Prý je jako BMW!

Škodovku v USA najdete prý jen jednu. Je dovezená z Velké Británie (má tedy řízení na opačné straně) a je na diplomatických značkách. Jde o Superba. A co si o něm lidé myslí? Jsou překvapeni a srovnávají ho s Audi a BMW.
Vydáno: 10.03.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Novinář Bob Flavin z pořadu The Next Gear vzal tuto jedinou Škodu Superb do ulic Washingtonu a nechal do ní nasednout zcela obyčejné lidi. A ti se divili, v čem to sedí. Tento malý průzkum ukázal, že USA je škodovkou za ruku nevzaté a nepolíbené. Lidé vůbec neznali tuto značku. Aby také ne. Do USA se nedováží a zatím to ani nevypadá, že by měla.

Ale jak to vypadá, možná je to škoda. Lidé byli velmi překvapeni, kolik je v autě místa. Také se podivovali nad interiérem. Jedna paní dokonce přirovnává auto k rodinnému BMW. Slova překvapení zazněla také nad automatickým parkovacím systémem.

Škoda Superb v USA Foto:

 

A co motor? Tak to bylo také dost překvapivé – žádný vidlicový šestiválec, i když auto bylo ve výbavě Laurin&Klement, ale klasický turbodiesel. A to lidi taky překvapilo.

Myslíte, že je škoda, že Škoda do USA nevyváží auta?

Anketa

Měla by Škoda zkusit vyvážet auta do USA

hlasovat
hlasovat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama