Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Co si myslí Američané o škodovce? Prý je jako BMW!

Škodovku v USA najdete prý jen jednu. Je dovezená z Velké Británie (má tedy řízení na opačné straně) a je na diplomatických značkách. Jde o Superba. A co si o něm lidé myslí? Jsou překvapeni a srovnávají ho s Audi a BMW.
Vydáno: 10.03.2015

Novinář Bob Flavin z pořadu The Next Gear vzal tuto jedinou Škodu Superb do ulic Washingtonu a nechal do ní nasednout zcela obyčejné lidi. A ti se divili, v čem to sedí. Tento malý průzkum ukázal, že USA je škodovkou za ruku nevzaté a nepolíbené. Lidé vůbec neznali tuto značku. Aby také ne. Do USA se nedováží a zatím to ani nevypadá, že by měla.

Ale jak to vypadá, možná je to škoda. Lidé byli velmi překvapeni, kolik je v autě místa. Také se podivovali nad interiérem. Jedna paní dokonce přirovnává auto k rodinnému BMW. Slova překvapení zazněla také nad automatickým parkovacím systémem.

Škoda Superb v USA Foto:

 

A co motor? Tak to bylo také dost překvapivé – žádný vidlicový šestiválec, i když auto bylo ve výbavě Laurin&Klement, ale klasický turbodiesel. A to lidi taky překvapilo.

Myslíte, že je škoda, že Škoda do USA nevyváží auta?

Anketa

Měla by Škoda zkusit vyvážet auta do USA

hlasovat
hlasovat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama