Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
Vydáno: 28.09.2015
Renault Clio Iconic.
Renault Clio Iconic. Autor: Renault
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Současná čtvrtá generace clia právě slaví třetí výročí od představení v Paříži na podzim roku 2012 a při této příležitosti Renault připravil speciální edici Iconic. Prodávat se bude jako hatchback i jako kombi. Iconic bude rozeznatelný už z venku. Dostane totiž exkluzivní barevné provedení, puntíkované vzory a lesklé černé doplňky. To vše doplní nová 17palcová kola Drenalic s částečně černým lakováním.

V interiéru se budou vyjímat chromové lišty, hliníkové doplňky a zamaková koule zakončující řadicí páku v případě exemplářů s manuální převodovkou. Přední sedadla dostanou vyhřívání, na všech pak najdeme kožené čalounění. Pod nohy se nastěhují speciální rohože a všemu pak bude vévodit infotainmentový systém Medianav Evolution. Co se týče motorizací, tak iconic dostane hned čtyři motory na výběr, TCe 90, TCe 120 EDC, dCi 90 a dCi 90 EDC, přičemž cena bude ve Francii startovat na částce 19 950 eur.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama