Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Clarkson se vrací. Nová sezona The Grand Tour odstartuje dřív

Clarkson, Hammond a May se svou vlastní show slavili obrovský úspěch, přestože se jim občas nevyhnula ani kritika. Druhá série už je na spadnutí a po obrovském rozpočtu té první se šetřit nebude ani tentokrát.
Vydáno: 09.06.2017
The Grand Tour
The Grand Tour Autor: amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pod křídly Amazonu, kam The Grand Tour patří, jako by se tahle zábavná trojice znovu nadechla a ve své show chrlí jeden vtip za druhým, ničí auta jako za mlada a hlavně konečně řídí! A to pořádně a pořádná auta. Kdo z vás sledoval první série jistě nezapomene na skvělé záběry Ferrari LaFerrari nebo Porsche 918 Spyder.

Je jasné, že druhá série bude taktéž našlapaná skvělými auty a destinacemi, mezi které se letos dostalo i v Česku oblíbené Chorvatsko. Kdo se nemůže dočkat, ten před pár dny na Instagramu Richarda Hammoda zjistil, že start druhé série je naplánován na 19. listopadu, tedy takřka na chlup stejně, jako tomu bylo v loňském roce.

Nová série, nové provedení

Jenomže tohle datum není pravdivé, což asi už ví i Richard, který tento příspěvek z účtu raději smazal. Pořádek v tom musel udělat až James May, který v rozhovoru pro pořad The One Show řekl: „Říjen je tím měsícem, kdy se budete moci podívat na první díl. Pak už se budete moci ale dívat kdykoliv. Takto mi řekli, abych to oznámil.“ No, vlastně klasický projev Kapitána Šneka. :)

Dále mluvil o tom, že se celý pořad trošku změní a bude nabitý novinkami. Víc ale prozradit nechtěl. Je tedy dost možné, že u fanoušků ne moc oblíbený Američan dostal padáka a zrušen možná bude i Celebrity Braincrash, který se od fanoušků na sociálních sítích dočkal nevalných reakcí.

Máme se tedy na co těšit. The Grand Tour je díky monstróznímu rozpočtu Amazonu skvěle odvedenou prací, která spíše než pořad o autech připomíná jeden velký epický americký velkofilm. A to je moc dobře! :)

Článek je zařazen v: Jeremy Clarkson , James May , Richard Hammond , The Grand Tour , nová série
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama