Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Citroën C3 Aircross získal v anketě Autobest 2018 ocenění „Best Buy Car of Europe“

Porota ankety Autobest vyhlásila cenu „Best Buy Car of Europe“ (Nejlepší vůz ke koupi), kterou pro rok 2018 získalo nové kompaktní SUV Citroën C3 Aircross.
Vydáno: 17.12.2017
Citroën C3 Aircross
Citroën C3 Aircross Autor: Citroën
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Porotu tvoří 31 odborných novinářů z 31 evropských zemí, kteří vozy hodnotí na základě 13 kritérií, jako je poměr kvalita/cena, design, komfort, technologie, ale i kvalita servisu a dostupnost náhradních dílů v prodejní síti.

Nové kompaktní SUV Citroën C3 Aircross je součástí obnovy značky. Na trh se vůz dostal v říjnu a k dnešnímu dni již v Evropě registruje více než třicet tisíc objednávek. Nový Citroën nabízí širokou škálu prvků personalizace, v nabídce je 90 barevných kombinací u exteriéru a 5 stylů interiéru. Vůz se cítí dobře ve městě i v terénu, jeho pohyblivost je vylepšena díky funkci Grip Control a systému Hill Assist Descent. Nabízí dvanáct technologií podpůrných prvků řízení a čtyři technologie související s konektivitou. Automobil získal 5 hvězdiček v testu Euro NCAP.

Článek je zařazen v: Citroën C3 Aircross , ocenění , Autobest , Best Buy Car of Europe , Nejlepší vůz ke koupi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama