Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Chuck Norris natočil reklamu pro Fiat! Překoná Van Damma?

Nikdy bychom nečekali, že se tváří italského Fiatu někdy stane slavný hrdina akčních filmů Chuck Norris. Obzvlášť, když jde o dodávky. A je to tady! Překoná nesmrtelný Chuck slavný kousek Volva a Jean-Claude Van Damma?
Vydáno: 04.07.2017
Chuck Norris v reklamě na Fiat
Chuck Norris v reklamě na Fiat Autor: Fiat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ačkoliv Chuck Norris nikdy nehrál v nějakém super úspěšném filmu nebo seriálu, stal se legendou. Ve svých rolích je často nesmrtelný, extrémně čestný a vždy odrazí jakýkoliv útok. Legendární jsou dnes už i vtipy o tomto slavném herci. Jsou jich tisíce a většinu z nich najdete na této adrese. Nás hodně pobavil ten, který říká, že světlo je sice o něco rychlejší než Chuck Norris, ale bojí se vyhrát. :)

Pořádná akce

Ale fóry stranou. Slavný herec navázal spolupráci s italskou značkou Fiat a bude jí tak propagovat některé modely. My vám dnes ukážeme zbrusu novou reklamu, kde Chuck předvádí, čeho všeho je schopna modelová řada Ducato. A vypadá to, že Italové vyrobili něco mezi dodávkou, raketou a závodním speciálem.

Chuck totiž s dodávkou driftuje, zkouší, jak by mu šla rallye, odráží jeden raketový útok za druhým a do toho všeho vypadá až nebezpečně klidně. Ano, je to celé extrémně přitažené za vlasy a možná někdo bude tvrdit, že i hloupé. Ale podle nás Fiat prostě jen navázal na béčkové akční filmy a právě na ty legendární vtipy, a podle toho natočil i reklamu. Podle nás se povedlo, protože se už nějakou dobu nemluví o ničem jiném než o průletu rakety skrz Fiat. :)

 

Co na to Jean-Claude?

Otázkou tak zatím zůstává, jestli Norris pokoří dokonalou reklamu, kterou pro Volvo před pár lety natočil jeho akční konkurent Jean-Claude Van Damme. Ta už totiž má jen na YouTube skoro 90 milionů zhlédnutí a v reklamních příručkách se stala legendou. Která z reklam je podle vás povedenější?

 

A na tomto videu se jako bonus můžete podívat na to, jak se sám Chuck bavil nad vtipy, které kolem něj kolují.

Článek je zařazen v: Chuck Norris , Fiat , Ducato , reklama , Jean-Claude Van Damme , Volvo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama