Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Chiron, tank i legendární Lancia. Clarkson láká na druhou sérii The Grand Tour

Druhá série autařské show The Grand Tour má slibně nakročeno ke svému začátku. Amazon však zatím nemůže potvrdit, kdy konkrétně ji vypustí do světa. Problémem je totiž stále nemohoucí Hammond.
Vydáno: 13.07.2017
Clarkson láká na druhou sérii The Grand Tour
Clarkson láká na druhou sérii The Grand Tour Autor: The Grand Tour
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Amazon a show The Grand Tour se poslední dobou skloňuje hlavně ve spojitosti s vážnou nehodou Richarda Hammonda. Ta se stala při natáčení jedné z epizod, což samo o sobě představuje problém. Navíc je Richard po havárii o berlích a řídit rozhodně nemůže. Už jsme vám říkali o tom, že to pro show znamená velké problémy, které se vší silou snaží hasit zbylí moderátoři, tedy Jeremy Carkson a James May.

A zjevně se jim to tak nějak daří, protože Amazon do světa vypustil upoutávku na druhou sérii. Nicméně k ní rychle vydal prohlášení, že zatím není schopen říct, kdy se jí fanoušci dočkají. Podle všeho se jistě dočkáme nejpozději do konce tohoto roku, ale původní plány, které mluvily o termínu kolem října, jsou v tuto chvíli asi pasé.

Superauta i detaily z nehody

Abychom ale nesmutnili a věděli, že se opravdu máme na co těšit, dal nám Amazon ukázku toho, co vše se v druhé sérii show bude odehrávat. Video je sice krátké, ale hodně výmluvné. Uvidíme Bugatti Chiron, kterému pořádně zatopí Jeremy Clarskon, bavit se budeme u scén s obrněným tankem, obdivovat budeme moci fantastické legendy v podání Lancie 037 a Jaguaru XJ, ale uvidíme i reportáž ze závodu, při kterém Hammond havaroval.

K tomu všemu bude slavná trojice cestovat po celém světě, bavit nás břitkým britským humorem a dělat jeden „průšvih“ za druhým. Zákulisní šeptanda navíc mluví o jednom speciálním dílu, který by se měl věnovat právě Hammondovi a jeho nehodě. Ačkoliv sám Richard společně se šéfem automobilky Rimac jedno společné video natočili, prý existuje řada záběrů, které zatím nikdo neviděl.

Tak uvidíme, čeho se dočkáme. My jen doufáme, že to bude brzy. :)

Článek je zařazen v: The Grand Tour , natáčení , amazon , Jeremy Clarkson , James May , Richard Hammond , Bugatti Chiron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama