Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Chevrolet na oslavu 100 let postavil parádní retro pickup

Americká automobilka Chevrolet slaví výročí 100 let od vzniku svého prvního pickupu a při té příležitosti se vrhla do spousty aktivit. Tou zatím nejzajímavější je ale jednoznačně projekt nádherného klasického pickupu z roku 1967, který se rozhodla důkladně zrestaurovat a hlavně zmodernizovat.
Vydáno: 04.10.2017
Chevrolet C-10 z roku 1967 zrestaurovala samotná automobilka.
Chevrolet C-10 z roku 1967 zrestaurovala samotná automobilka. Autor: Chevrolet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jsme vás seznámili s velkolepými oslavami, které u Chevroletu provázejí sté výročí od zrození prvního pickupu Chevy. Automobilka představila speciální narozeninové edice modelů Silverado a Colorado, několik povedených videí a zavzpomínala také na svou bohatou historii v tomto typicky americkém segmentu. Alespoň pro nás je však zlatým hřebem dárek, který sama sobě nadělila v podobě dokonale zmodernizovaného Chevroletu C-10 z roku 1967.

Americká klasika pro rok 2017

O samotném autě toho zatím Chevrolet bohužel moc neprozradil, všechny podrobnější informace si schovává na jeho živou premiéru na akcích SEMA a State Fair of Texas, které proběhnou v následujících týdnech. Jisté je, že vůz dostal stejnou barvu Centennial Blue, jako modely Silverado a Colorado ve zmíněném výročním provedení Centennial Edition. Stejně jako ony také nese řadu odznáčků s číslovkou 100, chromovaná zrcátka, kola ve speciálním designu a uvnitř najdete krásný světlý interiér.

Popravdě ale zase tolik nezáleží na tom, co se skrývá pod kapotou a jaká kouzla předvedli inženýři Chevroletu s podvozkem. Na tohle auto se totiž stačí podívat a okamžitě víte, že ho chcete.

Článek je zařazen v: Chevrolet pickup , Chevrolet historie , americký pickup , Chevrolet 100 let , Chevrolet C-10 1967
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama