Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Chcete M3 E30 z Lega? My ano!

Měřítka legend jsou různá. Může to být počet vyhraných závodů, vosková figurína v muzeu, zmínka v seriálu Simpsonovi a nebo vlastní stavebnice Lega.
Vydáno: 26.10.2015
BMW M3 z Lega zepředu - legendární výrobce stavebnice myslel i na na znáček BMW.

 

Plakát s BMW M3 E30 visel možná ve větším počtu chlapeckých pokojů, než Sharon Stone, Julia Roberts, Pamela Anderson a Cindy Crawford (omlouváme se, jestli jsme na nějakou krásku zapoměli) dohromady. Je řidičskou ikonou, svatým grálem, autem po kterém touží generace mužů po celém světě. Auto, které vyhrálo tisíce závodů na okruzích i rally a právě jí vděčí BMW za svojí sportovní image. Pro mnohé je díky svému malému atmosférickému motoru symborem zlaté automobilé ery bez turbodmychadel. M3 E30 je dost možná nejlepší BMW všech dob.

BMW M3 z Lega se skutečnou M3 E46 v pozadí.
BMW M3 z Lega se skutečnou M3 E46 v pozadí.
Asmir Pasha

Mladý student Amir Pasha si ale myslí, že této motoristické legendě legend něco schází. Prosím? Ano, tím něčím je podle Asmira emtrojka z Lega. Dánské firmě se tenhle nápad líbí, připravila vizualizaci, napsala Asmirovi, že stavebnici může vyrobit. Má to však háček. Asmir musí najít 10 000 lidí, kteří na stránkách Lega tento nápad podpoří. Zatím je zhruba ve třetině a zbývá necelých 190 dní. 

Zadní pohled se všemi typickými rysy M3 E30.
Zadní pohled se všemi typickými rysy M3 E30.
Asmir Pasha

Pokud tedy hledáte inpirace na vánoce 2017, klikněte na tento odkaz: https://ideas.lego.com/projects/82788 a dejte Asmirovi svůj hlas. On i M3 si to rozhodně zaslouží. My už jsme to udělali.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama