Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

CB Auto svým zákazníkům nově nabízí nový model ŠKODA Superb

Ať už vás kariéra zavede kamkoli, vždy potřebujete dostatek prostoru pro váš styl. A také pro vaše ambice. Nová ŠKODA Superb je díky největšímu vnitřnímu prostoru ve své třídě pro takové výzvy ideální.
Vydáno: 03.07.2015
CB Auto_1
CB Auto_1 Autor: Oficiální zdoj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Své podnikání budete mít stále pod kontrolou. Funkce SmartLink totiž zobrazí displej vašeho smartphonu na obrazovce autorádia. A když k tomu přičtete širokou škálu možností propojení s komunikačními technologiemi, jako jsou držák na tablet, dva USB sloty, 230V zásuvka pro cestující vzadu a integrovaný telefonní modul s podporou rychlého internetu LTE, je nová ŠKODA Superb investicí s nejvyšším možným zhodnocením. Seznamte se s novým vozem ŠKODA Superb přímo u nás v CB Auto a.s.

CB Auto Foto:

 

Nová Škoda Superb nabízí:

  • novou generaci benzinových a dieselových motorů
  • maximální pohodlí pro cestující
  • největší vnitřní prostor ve své třídě
  • inovativní bezpečnostní a asistenční systémy

 

CB Auto Foto:

Společnost CB Auto působí na trhu od roku 1992 a v současné době nabízí svým zákazníkům vysoce profesionálním přístupem prodejní a servisní služby značky Škoda ve třech autorizovaných provozovnách. Sídlo společnosti CB Auto se nachází v Českých Budějovicích a k pobočce v Českém Krumlově se nyní nově připojuje zastoupení autorizovaného prodeje a servisu Škoda CB Auto v Táboře na ulici Soběslavská 2985.

CB Auto Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama