Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Cadillac nechce být v Evropě za popelku, plánuje ofenzívu se všemi modely

Na přecpaný a namlsaný evropský trh se chce v plné parádě vrhnout americký Cadillac. Mají se prémiové německé značky střást strachy?
Vydáno: 26.07.2015
Cadillac CT6
Cadillac CT6 Autor: Cadillac
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americká automobilka Cadillac oznámila, že plánuje na evropském trhu nabízet svou kompletní modelovou řadu, ne jen vybrané typy jako doposud. K mání budou i dieselové verze a vozy s pravostranným řízením pro Británii. Vypadá to, že prestižní americká značka se nechce už dále krčit ve stínu německých prémiovek.

Podle prezidenta GM Dana Ammanna už značka pracuje na kompletním plánu ofenzívy v Evropě, bude se zde prodávat i vlajková loď CT6. V evropské specifikaci se bude prodávat i vrcholný CTS-V, přesné datum zahájení prodeje ještě není znám, nespíše se tak stane na podzim tohoto roku hned po prodejní premiéře podobně nekompromisního, ale menšího modelu ATS-V.

Cadillac chce přetáhnout zákazníky od prestižních evropských značek především bezkonkurenčními servisními a zákaznickými službami. Uvidíme ovšem, jak to bude vypadat v praxi. Každopádně to vypadá, že americké značky se o Evropu začínají zajímat čím dál více, poprvé se oficiálně v Evropě prodává ikonický Ford Mustang, Cadillac bude nabízet úplné modelové portfolio, kdo další přijde s něčím zajímavým?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama