Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Zprávy

Bugatti v jezeře byl pojistný podvod

Pamatujete si, jak v roce 2009 proběhly světem fotografie Bugatti Veyron utopeného v texaském jezeře? Oficiálně je to konečně klasifikováno jako podvod. A za tohle si teď půjde majitel pěkně posedět. Až na dvacet let.
Vydáno: 29.08.2014
Utopené Bugatti

Byl to pojistný podvod. Andy House tehdy popisoval nehodu tak, že mu přes cestu přeletěl nízko letící pelikán. On se lekl a poslal vůz mimo silnici, bohužel tam bylo jezero.

Jenže měl při tom smůlu. Bugatti se v Texasu jen tak nevidí, takže si celý incident natočil na telefon náhodný fanoušek rychlých aut.

Utopené BugattiAndy House pak změnil výpověď, že mu upadl telefon. Ani to mu pojišťováci v USA nevěřili. A vy věřte nám, že v USA jsou pojišťováci důslední jak FBI. Takže se dokonce přišlo na to, že chtěl masivně uplácet a dokonce ukrást a zničit důkaz – samotné Bugatti.

Nakonec se přiznal. Teď mu Philadelphia Insurance připravuje pěknou soudní celu. Maximální sazba za takový podvod je prý dvacet let.

 

Utopené Bugatti
Utopené Bugatti

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama