Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Budete jeden z pětašedesáti? Volkwagen e-Golf

Program rozšíření elektromobilů berou u Volkswagenu vážně! Český importér Porsche ČR nyní připravil pětašedesát e-Golfů pro vybrané klienty...
Aktualizováno: 19.10.2017
VW e-Golf
VW e-Golf Autor: Porsche ČR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejprve si je půjčíme....

            Dovozce Porsche ČR nejprve oznámil program sdílení elektrických Golfů u společnosti Car4Way v Praze a minulý pátek zase rozdal pět symbolických klíčků od prvních e-Golfů, zapůjčených do desetiměsíčního zkušebního provozu vybraným institucím, mezi nimiž nechybí pražský magistrát, mostecký autodrom, ostravští hasiči a pražský podnik Top Expo, spolupracující na projektu chytrých měst. Jejich řidiči se tak přesvědčí na vlastní kůži, jak elektromobil funguje a jezdí, jaký je skutečný dojezd a provozní náklady.

            Největší český dovozce automobilů Porsche ČR tak připravil rozsáhlý program DEP, což není nic jiného než Demo e-car program, jehož cílem jsou vzdělávání, průzkum trhu, testování elektromobilů ve fleetovém provozu, nové kooperace a zpětné vazby, ale i pasování Porsche ČR na průkopníka e-mobility v českých zemích!

Také v Autosalonu!

            Elektrický e-GOLF je základem zápůjčky. Po letošním faceliftu se rovněž elektrická verze představila s řadou zlepšení. Je výkonnější o 21 koní (nyní 136 k, tedy 100 kW) a dojede dále (až 300 km). Svou troškou do mlýna přispěje také náš Autosalon! Můžete se těšit na připravovanou soutěž, kdy účastníci poprvé v životě usednou za volant osobního elektromobilu. A jaké jsou jejich dojmy? Brzy uvidíte!

Autor textu: Tom Hyan

Článek je zařazen v: Volkswagen , elektromobily , golf
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama