Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Zprávy

Bude Škoda Karoq Scout vypadat takto? Snad ano

Nutno přiznat, že i když nejsme pravověrnými zastánci vozů SUV, Kodiaq ve výbavě Scout se vážně povedl. Vůz v této verzi nepůsobí tak krabicoidně a outdoorový paket mu dodává potřebnou svěžest. Brzy bychom se mohli dočkat i menšího bratra, Karoqu Scout. Líbil by se vám?
Vydáno: 24.10.2017
Škoda Karoq Scout

Vůz, který vidíte na obrázku, ještě není reálný. Server Indian Autos Blog ale zveřejnil tak věrnou představu, že se o ni s vámi musíme podělit. Karoq Scout na obrázku zcela věrně kopíruje styl většího bratra a stejně jako v jeho případě mu to opravdu sluší.

Opravdový štramák

Stříbrná zrcátka, oplastování, větší kola a hliníkový nástavec na předním nárazníku dodávají Karoqu notnou dávku fešáctví, a pokud bychom nad koupí menšího SUV Škoda uvažovali, zřejmě bychom na Scout vážně počkali. S nejvyšší pravděpodobností sice přijde až za rok, ale od SUV přece většina zákazníků chce, aby dobře a robustně vypadalo.

Dodejme jen, že za předpokladu, kdy se Škoda bude řídit stejnou logikou jako u Kodiaqu, bude nový Scout k mání pouze ve verzi 4x4. V takovém případě by nyní připadal v úvahu jen motor 2.0 TDI s výkonem 110 kilowattů, ke kterému by v budoucnu měla přibýt ještě jedna silnější verze se 140 kilowatty výkonu. Zda bude nový Karoq s pohonem 4x4 k dispozici i s benzínovým motorem 1.5 TSI Evo, to prozatím není jasné. Snad se ale dočkáme v Ženevě, současné zkazky totiž prozrazují, že právě tam by Karoq Scout mohl mít příští rok premiéru.

Reklama
Článek je zařazen v: Škoda Karoq, Škoda Karoq cena, Škoda Karoq Scout, Škoda Karoq Scout premiéra, nový Karoq, nová Škoda SUV, SUV Škoda, SUV Škoda Karoq, Škoda Karoq Scout SUV, Škoda SUV 4x4, Škoda 4x4, Karoq 4x4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama