Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Bude Škoda Karoq Scout vypadat takto? Snad ano

Nutno přiznat, že i když nejsme pravověrnými zastánci vozů SUV, Kodiaq ve výbavě Scout se vážně povedl. Vůz v této verzi nepůsobí tak krabicoidně a outdoorový paket mu dodává potřebnou svěžest. Brzy bychom se mohli dočkat i menšího bratra, Karoqu Scout. Líbil by se vám?
Vydáno: 24.10.2017
Škoda Karoq Scout
Škoda Karoq Scout Autor: carscoops
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vůz, který vidíte na obrázku, ještě není reálný. Server Indian Autos Blog ale zveřejnil tak věrnou představu, že se o ni s vámi musíme podělit. Karoq Scout na obrázku zcela věrně kopíruje styl většího bratra a stejně jako v jeho případě mu to opravdu sluší.

Opravdový štramák

Stříbrná zrcátka, oplastování, větší kola a hliníkový nástavec na předním nárazníku dodávají Karoqu notnou dávku fešáctví, a pokud bychom nad koupí menšího SUV Škoda uvažovali, zřejmě bychom na Scout vážně počkali. S nejvyšší pravděpodobností sice přijde až za rok, ale od SUV přece většina zákazníků chce, aby dobře a robustně vypadalo.

Dodejme jen, že za předpokladu, kdy se Škoda bude řídit stejnou logikou jako u Kodiaqu, bude nový Scout k mání pouze ve verzi 4x4. V takovém případě by nyní připadal v úvahu jen motor 2.0 TDI s výkonem 110 kilowattů, ke kterému by v budoucnu měla přibýt ještě jedna silnější verze se 140 kilowatty výkonu. Zda bude nový Karoq s pohonem 4x4 k dispozici i s benzínovým motorem 1.5 TSI Evo, to prozatím není jasné. Snad se ale dočkáme v Ženevě, současné zkazky totiž prozrazují, že právě tam by Karoq Scout mohl mít příští rok premiéru.

Článek je zařazen v: Škoda Karoq , Škoda Karoq cena , Škoda Karoq Scout , Škoda Karoq Scout premiéra , nový Karoq , nová Škoda SUV , SUV Škoda , SUV Škoda Karoq , Škoda Karoq Scout SUV , Škoda SUV 4x4 , Škoda 4x4 , Karoq 4x4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama