Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Botičky budou rozvážet Huyndaie. Vybrala si je i městská policie

Ačkoliv máme policejní vozy tradičně spojené se značkou Škoda, korejský Hyundai začíná domácí značku postupně vytlačovat. Po vítězství v obří zakázce na vozy státních policistů uspěl také u strážníků.
Vydáno: 21.04.2017
Botičky budou rozvážet Huyndaie. Vybrala si je i městská policie
Botičky budou rozvážet Huyndaie. Vybrala si je i městská policie Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celkem 54 vozů dodá společnost Hyundai Motor Czech Městské policii hlavního města Prahy. Konkrétně půjde o 38 modelů Hyundai i30 kombi a 16 modelů Tucson. Dodání je v plánu v polovině roku 2017. Flotila vozů Hyundai Městské policie Praha se tak rozšiřuje, protože již loni pražští strážníci dostali prvních 40 vozů Hyundai i30 do užívání.

Vozy pro Městskou policii Praha vyrobí závod Hyundai Motor Manufacturing Czech v moravskoslezských Nošovicích. Jedná se o modely Hyundai i30 kombi 1.6 GDI o výkonu 135 koní se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou s automatickým řazením za cenu 273 660,33 Kč bez DPH a Hyundai Tucson se vznětovým motorem 2.0 CRDi s výkonem 184 koní vybaveným automatickou šestistupňovou převodovkou a pohonem všech kol za cenu 396 929,75 Kč bez DPH

Ředitel městské policie Eduard Šuster k tomu dodal, že Městská policie Praha nákupem nových vozidel obmění další část starého vozového parku, který strážníci využívají. S vozy Hyundai prý mají velmi dobré zkušenosti a i strážníci jsou rádi, že do flotily přibydou další.

Článek je zařazen v: Hyundai , vozový park , nová auta , Městská policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama