Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

BMW vzkřísí legendu 3.0 CSL

Historie BMW je plná legendárních vozů. Mezi nimi se určitě vyjímá i BMW 3.0 CSL. Ohromné zadní křídlo, velké vstupy vzduchu na bocích, na tu dobu neskutečně široká kola a fantastický motor. A za týden tu bude znovu. V novém.
Vydáno: 14.05.2015
BMW 3.0 CLS Hommage
BMW 3.0 CLS Hommage Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

BMW 3.0 CSL bylo pro fanoušky značky něco jako Lancia Delta Integrale pro fanoušky italského výrobce. Prostě to nejlepší, to nejvýkonnější, to nejsportovnější. Něco, co vypadalo skvěle. Něco, co by člověk chtěl mít v garáži, protože to je prostě nabušená klasika. Nic tak ufounského jako M1.

Už 22. 5. ale vyjede znovu. Bude se jmenovat BMW 3.0 CLS Hommage a pravděpodobně půjde o jedinou kreaci v rámci Concorso d’Eleganza Villa d’Este. BMW vypustilo do světa zatím jedinou vše a nic říkající fotografii. Na ní vidíme zadní partii s ohromným křídlem navázanám na ještě větší blatník. Famózní. Nádherné!

BMW 3.0 CLS Foto:

BMW ve své tiskové zprávě upozorňuje, že auto bude oholené na kost. V interiéru nic. Jen to nejnutnější. Karoserie samý karbon. Bohužel mlčí o tom, co bude pod kapotou. Nechme se překvapit. Ale už se moc těšíme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama