Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Běžným smrtelníkům se nabízí možnost vyzkoušet si vůz formule 1

Kdo by se z nadšenců do motorsportu nechtěl svézt ve formuli 1. Jenže tyto vozy jsou jen pro vyvolené, takže zážitek z jízdy ve špičkovém monopostu je pro běžné smrtelníky nedostupný. Ale… je tu šance.
Vydáno: 03.08.2015
Red Bull.
Red Bull. Autor: Red Bull Racing
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Automobilka Infiniti je už nějaký čas spojená s týmem Red Bull Racing. A právě díky ní se teď naskýtá možnost projet se v monopostu této stále formule 1. A co pro to musí člověk udělat? Jen se projet ve voze značky Infinity a mít štěstí. Infiniti vyrábí spíše luxusní automobily než vyloženě sportovní, ale přesto chce nalákat zákazníky možností projet se ve formuli jedna. První podmínkou je absolvovat zkušební jízdu v některém z modelů Infiniti u prodejců do poloviny srpna. Ze všech zájemců pak bude vylosováno 25 finalistů. Ti však nebudou mít ještě vyhráno.

Všichni tito odvážlivci totiž budou muset ukázat své řidičské kvality na britském okruhu Rockingham. Jejich výkony posoudí přísná porota, v níž zasedne i současný jezdec Red Bullu Sebastien Buemi. Teprve z tohoto testu pak vzejde šťastlivec, který bude smět zasednout do kokpitu monopostu Red Bull. Pro nás to má ale jeden háček. Celá akce je určena jen pro Británii, další šťastlivci projdou stejným výběrem ještě v Rusku a na Středním východě, takže máme smůlu.

Infiniti Q50 2,2d 7AT Sport
Infiniti Q50 2,2d 7AT Sport

 

Vítězové testů se pak sejdou v sídle Red Bullu v Milton Keynes, kde absolvují důkladnou teoretickou i praktickou přípravu včetně jízd na simulátoru. Do parády si je vezme další pilot týmu Daniil Kvjat. Teprve potom se oni vyvolení vydají do Abú Dhabí na tamní velkou cenu, aby zažili VIP víkend a svezli se ve starším modelu monopostu Red Bullu pod dohledem již zmiňovaného Daniila Kvjata. My ve střední Evropě tedy můžeme jen dál snít neuskutečnitelný sen, nebo se vydat do Británie a tam si vyzkoušet nějaké to Infiniti.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama