Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Bentley jako český Albatros

Bentley se nechal inspirovat českým letadlem L-39 Albatros a vytvořil na jeho počest speciální sedmikusovou edici! Tedy ono to není tak úplně o těch letadlech, jako spíš o týmu akrobatických letců Breitling, který na Albatrosech létá.
Vydáno: 01.07.2015
Bentley Continental GT Speed Breitling Jet Team Series special edition_
Bentley Continental GT Speed Breitling Jet Team Series special edition_ Autor: Bentley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jméno téhle speciální edice je pekelně dlouhé: Continental GT Speed Breitling Jet Team Series special edition. Je to spolupráce mezi týmem sponzorovaným známým výrobcem hodinek a britským výrobcem luxusně-sportovních vozidel. Breitling a Bentley – to zní dobře, ne?

Nový speciální model bude mít tříbarevné lakování – svrchní světlý odstín Hallmark, spodní tmavý odstín Onyx a zářivě žluté prahy a lízátko na předním i zadním nárazníku.

Podobně je to i v interiéru. Speciální obšití sedadel tmavou kůží má žluté lemy. Žlutá je vytažená i na hrany přístrojovky a výplně dveří. Na sedadlech je pak vytlačený speciální znak připomínající výrobce hodinek. A na přístrojovém štítu jsou budíky, které nesou obě loga a navíc i font písma pochází z Breitlingu.

Speciální edice má ještě třeba lišty připomínající počet kusů vyrobených pro speciální edici, ale to je všechno. Motor je standardní, tedy šestilitrový dvanáctiválec s výkonem 635 koní.

Auto bude oficiálně uvedeno 31. července v Seattlu v rámci akce Boeing Seafair Airshow. Každý, kdo si zakoupí auto, dostane klíčky od jednoho z pilotů této formace a navíc bude nevlečen do pilotní kombinézy, dostane helmu a pak pozná, co je to za skvělé letadlo takový L-39 Albatros.

Sporťáky jako pickupy

Užitkáč Bentley aneb Sporťáky jako pick-upy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama