Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Baumaxa trhá automobilové repráky!

Abychom potěšili audiofily a milovníky brutálního výkonu hudebních aparatur instalovaných v autech, budeme pravidelně nabízet jejich test. Sázíme na heslo: “V jednoduchosti je síla”.
Aktualizováno: 29.09.2017
Baumaxa trhá automobilové repráky!
Baumaxa trhá automobilové repráky! Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Baumaxa Index

Auto postavíme cca 20 metrů od dálnice nebo silnice 1.třídy s poměrně hustým provozem. Vůz má nastartovaný motor. Korekce jeho aparatury jsou na nulách, není aktivován žádný ,,sound effect“. Aparaturu zesilujeme na 50% hudebního výkonu. Pak pouštíme přes BT z telefonu (buď přes SPOTIFY nebo Apple Music) do audiosystémů auta poměrně neznámou českou píseň. Jde o porozumění textu, prokreslení jemných zvukových nuancí.

Záznamová aparatura nahrává zvuk v MP3 48kHz 320 kbit/s. Rekordér je umístěn v místech hlavy řidiče, zároveň směrem k rušné silnici, takže je možné hodnotit i průslechy okolního provozu do kabiny.

Mohli bychom pouštět Karla Gotta, Evu a Vaška, nebo další zrůdnosti z kanálu Šlágr, ale rozhodli jsme se po dlouhé úvaze pro songy největšího českého provokatéra a bezesporu velkého hudebníka Xaviera Baumaxy. Jeho písně odpovídají našemu naturelu a splňují přísná zadání. Tady máte první z nich. Je o známé tenistce, a píseň bude znít přes AUDIO VOLVA V90 POLESTAR.

Baumaxa trhá automobilové repráky
Baumaxa trhá automobilové repráky

Xaviere, promiň….

https://www.youtube.com/watch?v=ECpn3cehIDc&t=1221s

Autor textu: Expert Pepa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama