Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Barumka začíná už v pátek, připravte se se speciální aplikací

Barum rally začíná 29.8. To je tento týden v sobotu. Pokud se chystáte na tuhle českou špičkovou automobilovou akci, pak tu máme pro vás jeden zajímavý tip.
Vydáno: 24.08.2015
Rally4Now
Rally4Now Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vlastně dva. Bude tu i náš tým. Takže budete moct potkat někde na trati třeba Pepu Vrtala. Až ho potkáte, schválně se zeptejte, komu fandí! :-)

Ale to hlavní - máme pro vás jednoho neocenitelného pomocníka. Jmenuje se Rally4Now. Je to nová on-line rally aplikace pro iOS a Android se živými výsledky pro šampionát WRC, ERC a národních rally mistrovství. Už nikdy nezmeškáš aktuální pozici oblíbené rally posádky, její čas apod.! Navíc obsahuje průvodce po rally včetně map a jako jediná na světě navigaci na konkrétní divácká místa a rychlostní zkoušky s ohledem na veškeré aktuálně platné uzavírky na pozemních komunikacích.

Rally4Now Foto:

Co to znamená? Všechny informace budeš mít pěkně v mobilu v ruce. Žádný program, žádné shánění informací. Vše je přehledné, jednoduché a klidně si vše srovnáte i v grafech. A hlavně. I přes uzavírky a dopravní problémy se velmi jednoduše dostaneš na to nejlepší divácké místo.

Aplikace je dostupná pro iPhone na App Store a pro Android (zde i pro tablety) na Google play.

Potřebujete jen dvě věci:

Stáhnete si aplikaci Rally4Now (iPhone) (Android) a navigační podporu Waze (iPhone) (Android).

Pro navigaci na konkrétní diváckém místo nebo RZ je vždy nutné kliknout na záložku Průvodce – pak úplně nahoře do Mapa and Navigace – vybrat RZ – kliknout na špendlík daného diváckého místa – následně na zelenou ikonu navigovat. Aplikace se přepne do Waze a již vás povede nejlepší cestou s ohledem na uzavírky do daného místa.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama