Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Barevná terénní střela. Carlex Design si pohrál s Toyotou Hilux

Polský úpravce Carlex Design se sice většinou specializuje jen na automobilové interiéry, ale jejich poslední projekt ukazuje, že své pole působnosti umí rozšířit. Vrhli se totiž na terénní pickup od Toyoty a výsledek vůbec není špatný!
Vydáno: 17.10.2017
Toyota Hilux Hilly
Toyota Hilux Hilly Autor: Carlex Design
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Barvy konečně vládnou světu, a to i v oblastech, které byly dosud vyhrazeny leda tak pro zelenou, hnědou a černou. O čem mluvíme? O tom, že terénní pickupy bývají většinou v podobně nudných barvách. Polští Carlex Design ale vsadili při úpravě pickupu od Toyoty hlavně na veselejší barevné tóny. Výsledek jejich počínání dostal jméno Toyota Hilux Hilly a i kvůli jeho úpravě Carlex rovnou založil novou divizi s názvem Pickup Design. Právě v úpravách pickupů hodlají prý rozhodně pokračovat.

Dvě barevné verze

Co se Hilly týče, úpravce dá vzniknout jen několika málo kusům. Ty budou rozděleny do dvou designových skupin, které se ale budou lišit jen barevně. Jinak budou mít všechna jimi upravená auta hodně rozšířené blatníky, nové spoilery, LED světla i přídavnou LED světelnou rampu. Autu byl ale také řádně zvýšen podvozek a přidána malá, ale pevná kola, která jsou obuta do offroadových pneumatik. Zásahem tunerů prošel samozřejmě také interiér, který je nově čalouněn jemnou černou kůží s červenými detaily na dveřích a volantu.

Už máte zálusk na nového parťáka pro blížící se zimu? Nebude to levné, a navíc si musíte pospíšit. Carlex Design tvrdí, že zájem o takto upravenou Toyotu je velký. Možná i proto stanovil cenu auta i s úpravami na 176 400 zlotých, tedy asi 1 058 000 Kč. Kupovat můžete ale i v eurech, kde je cena samozřejmě trošku vyšší. Konkrétně 44 100 eur, tedy asi 1 150 000 Kč.

Článek je zařazen v: Carlex Design , tuning , Toyota , Hilux , Toyota Hilux Hilly , offroad , LED světla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama