Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Autosalon přinese nekompromisní auťák i elektrickou dodávku

Od Autosalonu očekáváte, že uvidíte super auta i obyčejnější vozy. Že vám nabídneme super svezení i trochu méně náročné kousky. Tentokrát vám to splní Autosalon do puntíku.
Vydáno: 11.02.2015
Subaru WRX STI
Subaru WRX STI Autor: Subaru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Myslíme si, že prémiové značky mají vyrábět auta vyšších kategorií a produkci menších modelů by měly nechat na běžných automobilkách. Jenže prodejní čísla hovoří opačnou řečí, například Audi A1 se už prodalo na několik stovek tisíc kusů. Kdo má tedy pravdu? Zajedeme proto do Monte Carla, kde otestujeme modernizovanou A1 Sportback 1,4 TFSI se sportovním paketem S line.

Audi A1 Foto:

Znáte to, sledujete reklamu na nové auto, kde vás oslní a je navíc za skvělou cenu. Jenže cenová nabídka se týká základního modelu, a ten je někde úplně jinde než „to auto z reklamy“. U nové Mazdy 3 jsme tedy záměrně sáhli po startovací verzi se zážehovou 1,5kou, tedy variantě, která je nejblíže běžnému kupci. Jak si povede proti čtyřem nebližším konkurentům? I to se dozvíte!

Venku, že bys psa nevyhnal, takže nezbývá než sledovat televizi a modlit se, ať se co nejdříve oteplí. Asi tak nějak se teď musí cítit motorkáři. Skleslost stranou! Dá se sednout k internetu a mrknout po nový mašině. Ještě lepší ale bude si do kalendáře zapsat datum 5. 3. 2015. Tehdy se otevřou v Praze – Letňanech brány výstavy Motosalon 2015. Některé novinky si bude dokonce možné i vyzkoušet!

S živnostníky se stát nemazlí. Proto se snaží ušetřit, kde se dá. Například nákupem vozu s nízkými provozními náklady. Co třeba taková dodávka, která jezdí za 80 halířů na kilometr? Jmenuje se Nissan e-NV200, a jak už název napovídá, jde o elektromobil. Vysoká pořizovací cena a omezený dojezd ale hovoří proti. Porovnáme ji proto s jejím dieselovým sourozencem, ať je jasno!

Kdo má automobil za užitkové zboží, tomu radíme ruce pryč. Subaru WRX STI mu přijde předražené, nepraktické, užrané a ošklivé. Všem ostatním, co už mají auto trochu v ruce, ale doporučujeme si ho minimálně vyzkoušet. Co dokáže chytrý pohon všech kol s uzávěrkami diferenciálů, turbomotor o výkonu 300 koní a nekompromisní podvozek, předvede na uzavřené trati expert Pepa!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama