Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Autosalon přinese dvojtest nové Škody Fabia

Nový díl Autosalonu přinese hned několik veledůležitých novinek. Především to bude první jízda se Škodou Fabií třetí generace a také s novým Fordem Mondeo.
Vydáno: 04.11.2014
Škoda Fabia test
Škoda Fabia test Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jsme mysleli, že se ho nedočkáme, ale teď je tady v plné parádě! O kom, že to mluvíme? Přece o novém Fordu Mondeo. Nový design, nové bezpečnostní prvky jako nafukovací bezpečnostní pásy. Bude to však stačit proti konkurenci v podobě Mazdy 6, Škody Octavie nebo nového Volkswagenu Passat? Vyzkoušíme variantu 1,5 EcoBoost Kombi, abychom to zjistili!

Motocykl s kubaturou 500, co má jen 30 koní, a vypadá, jako by byl vyroben před 50 lety? To je snad vtip, ne? Není! Jedna z nejstarších značek na světě, Royal Enfield, která původně vznikla v Anglii, takto vybavila svůj café racer s názvem Continental GT 500. Co na něj asi řekne milovník driftů a jízdy po předním a zadním kole, Pepa Sršeň? Možná budete překvapeni!

Před časem jsme rozhodli proměnit sériový Seat Leon ST ve speciál určený pro modeláře. Tak jsme upravovali, až před námi stál Seat Leon Model Tuning. Cílem číslo dvě bylo vyzkoušet, zda se všechno vybavení osvědčí i v praxi. Vzali jsme proto auto na dálkové ovládání a vyrazili na závody! Že to nebude tak snadné, ukázal karambol hned v první jízdě. Ale to už moc prozrazujeme…

Třetí generace, třetí nejprodávanější nový vůz u nás, nové tříválcové motory pod kapotou, zavazadlový prostor o objemu 330 litrů – aneb Škoda Fabia 2015. Spíš než tisková zpráva vás ale budou asi zajímat reálné dojmy z novinky. O kolik se zlepšila proti předchůdci? Bude na ni pouze litrový motor stačit? Skutečně dokáže s TDI jezdit kolem 3 litrů? Dozvíte se v našem testu!

Některé části automobilu považuje většina motoristů mylně za bezúdržbové. V další části seriálu na téma servis se proto zaměříme na údržbu a montáž tažného zařízení. Víte, jak správně naložit náklad na přívěs? Podle čeho volit auto k tahání a jaká jsou pravidla bezpečné jízdy s přípojným vozidlem? Sledujte reportáž na aktuální téma a budete znát odpověď.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama