Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Autosalon Extra 17/15

Jak zvýšit výkon svého auta a snížit spotřebu? Jak se správně starat o lak karoserie? A kde sehnat nejvýhodnější povinné ručení? Se všemi těmito starostmi poradí nejnovější díl teleshoppingu Autosalon Extra.
Vydáno: 24.10.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  • Pokud toužíte zvýšit výkon svého vozu a současně snížit spotřebu, není v současnosti na trhu levnější, dostupnější a účinnější řešení, než odborná optimalizace řídící jednotky. Právě takovým softwarovým úpravám se v Česku dlouhodobě věnuje společnost XTUNING.
  • Americký výrobce autokosmetiky Meguiar's patří mezi nejstarší na světě. V Česku a na Slovensku ho exkluzivně zastupuje společnost Escape6. Ta provozuje největší kamennou prodejnu s autokosmetikou v republice a také e-shop www.spickovaautokosmetika.cz. Podívejte se na speciální nabídku zvýhodněných produktů.
  • Povinné ručení v České republice nabízí 12 pojišťoven v desítkách variant. V jejich nabídce se ale můžete zorientovat i za jedinou minutu díky největšímu online srovnávači www.epojisteni.cz. Okamžitě dostanete desítky nabídek pro vaše auto, ze kterých si vyberete podle svých představ. Tým právníků vám navíc pomůže při jednání s pojišťovnou v případě nehody.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama