Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Autosalon č. 3 představí tuningové pecky z Essenu

Titulní fotka naláká na nový díl Autosalonu hned dvakrát. Najdete tu totiž jak test BMW X4, tak i návštěvu tuningového autosalonu v Essenu, kde se tahle natuněná policejní X4 krasavice se jmenovkou AC Schnitzer objevila.
Vydáno: 14.01.2015
BMW X4 AC Schnitzer
BMW X4 AC Schnitzer Autor: AC Schnitzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Názory odborné a laické veřejnosti se často rozcházejí, a platí to i v automobilovém průmyslu. Třeba takové BMW X6 má v redakci Autosalonu několik nepublikovatelných přezdívek, které naznačují, že jde o černou ovci bavoráckých modelů. Prodejní čísla ale hovoří o opaku – X6ka jde na dračku. Jaké hodnocení si od nás odveze jeho menší klon, BMW X4, je proto otázkou.

Každý, kdo má rád auta, by si někdy měl udělat výlet na Motor Show typu Frankfurt, Paříž nebo Ženeva. Opravdový fajnšmekr však ví, že největší automobilové pecky najde na výstavišti v ESSENU! Vy ale nemusíte jezdit nikam, to nejlepší vám naservírujeme přímo do obýváku. Třeba kombi s výkonem 730 koní, poladěné Porsche Macan či tuning BMW i8.

Lexus RC-F, sportovní kráska s luxusním interiérem
Lexus RC-F, sportovní kráska s luxusním interiérem
Lexus

Vzít auto a jít se trochu svézt, už dnes v podstatě nejde. Když na to šlápnete, buď trefíte díru, nebo vás změří. Velmi pravděpodobně ale nebude možnost přidat kvůli hustému provozu, který se dostal i na silnice nižších tříd. Sporťáky tak pro běžný provoz ztrácejí význam. Jsme však rádi, že existují. Dají se s nimi totiž dělat takové kousky, jaké předvedeme za volantem nového Lexusu RC F!

Nevíme, koho napadlo, že SUV je do města ideální dopravní prostředek, ale musel to být inteligent. Je pravda, že máte větší přehled o provozu a nemusíte se bát přejet patník, další výhody však nenalézáme. Jako ideální přibližovadlo se nám naopak jeví SMART FORTWO. Otázkou je, co předvede ve své nové generaci, kolik stojí, jakou má výbavu apod. Na to už odpoví jeho test.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama