Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Automobilová apokalypsa: 570 vozů shořelo na prach

V jihokorejském Busanu shořelo jedno dealerství automobilů. Jenže neuvěřitelné na tom je, že v plamenech zahynulo 570 vozidel!
Vydáno: 07.04.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To, o čem se u nás zatím jen sní, je v jiných končinách běžným standardem. Například v Koreji existují ohromné několikapodlažní supermarkety na auta. Jeden prodejce má smlouvu s mnoha značkami a prodává vozy v něčem, co by u nás dokázalo být perfektním krytým parkovištěm. Jenže tady mají všechna auta cenovky, a kdo přijde, může si ho hned odvézt nebo si objednat jiné.

A právě jedno takové dealerství bylo v jihokorejském Busanu. Pět pater velký nákupní objekt. Gigantické sídlo jedné firmy prodávající auta. A to z dosud nezjištěných příčin vzplálo. Přes sto hasičských vozů se snažilo tento požár zvládnout. Ale podařilo se alespoň to, že nikdo (opravdu nikdo) nebyl ani zraněn, natož že by zde zemřel. A to se v objektu pohybovalo prý více než 200 osob!

Korea požár
Korea požár
youtube.com

 

Výsledkem požáru ale je neuvěřitelná škoda na majetku. Jen rychlý součet totálně zničené budovy, které se propadla všechna patra, je v přepočtu více 100 milionů korun. V objektu bylo přes 600 aut a očekává se, že kolem 570 z nich je na sešrotování.

Lamborghini Miura oheň

Servis dal do Lamborghini Miura špatné svíčky, to shořelo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama