Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Auto pro nejrozmazlenější děti

Nevíte co s penězi a doma máte dítě, které musí mít to nejlepší? Tak to byste měli napsat o zaslání vozu Broon F8, který je asi nejvymazlenějším autíčkem pro děti současnosti.
Vydáno: 04.01.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dole se podívejte na odkaz na článek nejdražších autíček pro děti současnosti. Do nich pak vpleťte novinku – Henes Broon F8. Je to auto, které bychom chtěli mít i v měřítku pro dospěláky. Vždyť už základem pro design byl zajímavý Volkswagen BlueSport Concept. Hračka má otevírací dveře i kapotu. Pod nimi je pak systém jakéhosi prostorového rámu z pevnostního plastu. Na něj se mohou přidělávat různé díly, takže vůz může být snadno opravitelný, pokud jej děcko zničí. Stejně tak se mohou díly měnit podle přání co do barvy i tvaru.

 

Zajímavé je ovšem i to, co najdeme uvnitř. Je tam tradičně elektromotor a akumulátor. Ale pozor! Tohle auto může být vybaveno pohonem i na všechna kola! A to není všechno. Auta mají kotoučové brzdy, pružení i tlumiče nebo posilovač řízení. V kokpitu pak nejdeme sportovní sedačku s čtyřbodovým pásem a tablet, který funguje jako infotaiment. Může zobrazovat tradiční věci, jako je rychlost a otáčky, ale i pouštět hudbu.

Nejdražší autíčka pro děti

Pět nejdražších autíček pro děti

 

A cena? Pro USA je stanovena na 896 dolarů, což je 22 400 Kč. Ale jde o cenu základní tedy dokonce pro verzi bez tabletu. Cena té špičkové verze zveřejněná není. A navíc – porovnejte ceny aut v USA a v Česku. Takže tady u nás by cena základní verze nešla minimálně pod padesát tisíc.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama