Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Auto potažené zlatem

Kdo má peníze, ten si může dovolit koupit si Lamborghini Aventador LP700-4. Kdo jich má nechutně moc, ten si ho nechá ještě pokrýt zlatem.
Vydáno: 18.01.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jsou lidé, kteří chtějí mít auto opravdu dokonalé. A tak mu dají, co chtějí. Jenže tady nemluvíme o nějakých aditivech, skvělých šamponech nebo vysokooktanovém benzínu. Tohle Lamborghini dostalo ten nejlepší kabát – ze zlata. Objednal si ho katarský obchodník Jaber Bin Abdallah Al Hmaidi, který se s ním chce chlubit v rámci Festivalu Katarských národních dní.

 

A kdo mu takový vůz udělal? Ne, tohle Lamborghini a jeho oddělení speciálních přání nedělá. Takže se musel obrátit na dubajskou firmu Maatouk Design London (nedejte se zmást – opravdu je sice založená v Londýně, ale svoje působiště má v Dubaji). Když se podíváte na internetové stránky firmy, zjistíte, že se zaměřuje na výrobu speciálních superluxusních suvenýrů pro prezidenty, krále, ministerské předsedy nebo nejbohatší lidi světa.

Zlatem pokrytý model Aston Martin DB5

Zlatý Aston Martin DB5 je na prodej jen za 100 000 dolarů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama