Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Auto, které bude jako váš mobil

Přijdete k jakémukoliv autu, sednete si do něj, připojíte si mobil a budete mít systém kompletně nastavený podle svého. Budete mít svou hudbu, své mapy a jednou třeba i své nastavení sedadel a volantu. To by měl zvládat Android pro auto.
Vydáno: 26.11.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Operační systém Android Auto jsme vám už jednou představovali na videu z vývojářského dne. Teď vám ho trochu populárně podá jeden z vývojářů sám. Podle Timothyho Jordana bude tohle systém naprosto fantastický a úžasný a prostě skvělý. Když si připojíte telefon s Androidem, všechna vaše nastavení se promítnou do zařízení v autě. Budete sice muset mít nejnovější operační systém Lollipop, ale to snad nebude problém. A ještě něco – aplikace budou muset být přizpůsobené právě pro Android Auto. Ale pokud budou, pak není problém, aby se třeba vaše čtečka knih zobrazovala na displeji, abyste si našli pomocí monitoru v autě, kdy přijíždí vlak, který se snažíte stihnout, hledali GPS kešky apod.

Android Auto

Android míří do aut. Dostane ho i koncern VW

 

Zatím nám ukazují, jak jednoduše bude moct auto umět třeba nahrát navigační systém Waze, jak se spravují playlisty stejně jako v telefonu či jak si dokáže auto poradit s SMS. Ty řidiči přečte a řidič rovnou může nadiktovat odpověď.

Pan vajíčko

Google nám chce promítat v autech reklamu

 

Pokud nevěříte Androidu (například se bojíte toho, že nás bude špehovat úplně všude a bude nám na křižovatkách pouštět reklamy), můžete si počkat na iOs, který se dostává do některých vozidel, jako je Mercedes, Ferrari nebo Volvo. A kdo je příznivcem Microsoftu, také se dočká. I tady se na operačním systému pro auta už dávno pracuje.

windows car

Windows jdou i do aut. Podívejte se!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama