Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Autem roku 2015 v ČR je Škoda Fabia

V anketě Auto roku 2015 vyhrála Škoda Fabia. S velkým náskokem vyhrála opět po pěti letech, kdy si tento titul připsala Škoda Yeti.
Vydáno: 22.01.2015
Škoda Fabia Auto roku 2015
Škoda Fabia Auto roku 2015 Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do finále ankety se dostala pětice vozů (řadíme je dle výsledného pořadí) Škoda Fabia, Volkswagen Passat, Mercedes-Benz C, Mazda 3 a Ford Mondeo. I letošní rok tuto anketu vyhlásil Klub motoristických novinářů ve spolupráci s klubem motoristických publicistů (raději ani nechtějte vědět, co to znamená), Svazem dovozců automobilů a Sdružením automobilového průmyslu.

Dvaačtyřicet motoristických novinářů vybíralo z 31 vozidel. Užšímu výběru pak každý z nich rozděloval 25 bodů, jednomu vozu pak maximálně deset.

Novináři také určili dvojici speciálních cen – Cenu za technickou inovaci roku (vyhráli je laserové reflektory pro BMW i8) a Zelené auto roku (Škoda Octavia G-Tec).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama