Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Audi RS3: Náhrada za Jágra?

Ostrý hatchback od Audi zachrání nároďák!
Vydáno: 15.06.2015, Petr Cífka
Audi střílí góly na všechny strany

Už je sice dávno po hokejovém mistovství světa... ale Audi ukazuje, že jejich ostrý hatchback s výkonem 367 koní si dokáže vyšlápnout se svým pohonem quattro i na ledovou plochu.

Není to tak úplně náhoda, protože právě první quattro, konkrétně tedy Audi Quattro (jediné s tím velkým kvéčkem) se veřejnosti poprvé představilo na zimním stadionu, aby ukázalo své schopnosti na nejklouzavějším z povrchů. To bylo už před více než třiceti lety.

Jeho vzdálený potomek je teď natolik pevný v kramflecích, že dovede hrát hokej – bruslí na křídle, nikdo ho nedokáže krosčekovat, a kdo mu zkusí sebrat puk, ten skončí pod jeho koly. Podívejte se na video:

Audi RS3

 

Prostě trochu jako Jarda Jágr. Vůbec bychom se nedivili, kdyby audina vyfasovala osmašedesátku a pomohla českému týmu. A kdyby se jí na buly protáčela kola, může ji trenér vždycky zaparkovat do brány. Takže univerzála v soupisce už máme, teď ještě najít toho trenéra. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama