Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Atraktivnější a přehlednější. Aplikace Škoda Media Services dostala nový design a nové funkce.

Praktická aplikace pro chytré telefony Škoda Media Services se představila v novém designu a s rozšířenými funkcemi. Uživatelé mají k dispozici nové menu a vylepšené uživatelské rozhraní.
Vydáno: 03.01.2018
Škoda Media Services
Škoda Media Services Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výrazně přepracovaná aplikace přináší upravený design, přepracovanou strukturu a rychlejší a pohodlnější navigaci. Uživatelé získají možnost seznámit se s nejnovějšími tiskovými zprávami společnosti i týmu Škoda Motorsport. Exkluzivní příběhy z online-platformy Škoda Storyboard čtenáře nejen pobaví, ale dodají i obsahovou přidanou hodnotu.

O nových článcích je uživatel informován pomocí notifikací. Funkce ,Číst později‘ umožní uživateli uložit si vybraný článek pro pozdější přečtení. Aplikace také umožní pohodlně sledovat poslední příspěvky značky Škoda na sociálních sítích.

Aplikace je určena především pro novináře a zástupce médií, kteří zde najdou nejaktuálnější informace o modelových řadách, společnosti Škoda Auto a značce Škoda v ucelené a přehledné formě. Výborným společníkem bude také pro všechny fanoušky a příznivce značky Škoda. V současnosti si aplikaci stáhlo již téměř 190 000 uživatelů.

Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android.

Článek je zařazen v: Škoda Auto , aplikace , Media Services
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama