Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Aston Martin představil speciální edici… bot

Dnes už asi každá automobilka nabízí svým zákazníků také stylový butik. Ne každá ale naváže spolupráci se známou oděvní či obuvnickou značkou, se kterou pak představí jedinečné oděvní doplňky. Aston Martin to udělal a výsledek je parádní.
Vydáno: 14.06.2017
Aston Martin představil speciální edici bot
Aston Martin představil speciální edici bot Autor: Aston Martin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V tomto případě Aston Martin vsadil na italskou módní značku Hogan, která je známá pro velmi kvalitní zpracování své obuvi, ale také pro vysoké ceny. Pár bot se u nich prodává za asi 500 dolarů, tedy asi 11 500 Kč. Je tedy jasné, že cena za obuv s logem slavné automobilové značky bude ještě o něco vyšší.

Série pánských tenisek se jmenuje Aston Martin x Hogan a jejich design vychází z modelu bot Olympia. Nabídne kombinaci kůže a umělých vláken a v nabídce bude ve čtyřech různých barevných provedeních. Jejich design je pak samozřejmě inspirován křivkami vozů Aston Martin či provedením interiérů těchto vozů.

Tenisky vzniknou v limitovaném počtu 3 000 párů a jejich prodej bude zahájen koncem června. Kolekce ale již byla náležitě uvedena, a to rovnou na London Fashion Week Men’s. Zde tato velmi jedinečná obuv sklidila úspěch, a tak si je prý Aston Martin jistý, že budou zákazníci velmi spokojení. Nejsou to jen designové boty, prý se v nich také skvěle řídí.  No, budeme jim muset věřit. Ačkoliv jsou tenisky velmi povedené, nějakých 12 tisíc nebo víc bychom za ně asi nedali…

Článek je zařazen v: obuv , boty , Aston Martin , tenisky , Hogan , limitované série
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama