Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Aston Martin a Jaguar v akci nové bondovky

Chcete vidět, jak se natáčí nová bondovka Spectre? Chcete vidět supersporty Aston Martin DB10 a Jaguar C-X75 v akci? Tady to máte.
Vydáno: 05.05.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aby autoři filmu nalákali diváky na nový díl Jamese Bonda s názvem Spectre, vypustili do světa parádní video o tom, jak se natáčejí bondovské honičky. Samozřejmě, že jsou v akci Aston Martiny DB10. Konkrétně deset těchto kusů. Přece jen s ohledem na předchozí díly, kdy bondovská auta umírala jak na běžícím pásu, musí být alespoň nějaká „vata“ na to, aby bylo s čím film dotočit. 

Protivníkem Jamese Bonda v Aston Martinu je Mr. Hinx, ztvárněný Davem Bautistou, který osedlal Jaguar C-X75. I tady je hned několik vozidel speciálně upravených pro tento film. Pokud se ptáte, jestli mezi úpravy patří i změna turbínového motoru z konceptu, pak asi je to pravda. Povídá se, že pod kapotou je klasický pětilitrový osmiválec.

Aston Martin DB10 z natáčení

Unikátní Aston Martin přistižen přímo při natáčení bondovky

Range Rover a James Bond

Bondovi ukradli auta za milion dolarů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama