Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Arnold prodává svůj Unimog

Za 5 800 000 Kč (v přepočtu) máte možnost koupit unikát od Arnolda Schwarzeneggera dokonce i s jeho podpisem na přístrojovce. A jelikož „Arnie“ miluje velká auta, je tohle opravdu velké – jde o upravený Unimog.
Vydáno: 04.09.2014
Unimog Arnolda Schwarzeneggera
Unimog Arnolda Schwarzeneggera Autor: Worldcarfans
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V roce 2012 si ho nechal postavit Arnold Schwarzenegger na zakázku. Není to totiž jen tak nějaký sériový kousek. Základní rám a podvozek je totiž z roku 1977. Rozvor náprav je 2810 mm a vpředu je pak namontovaný vznětový šestiválec OM 906 LA s přímým vstřikováním paliva o objemu 6,4 l. Ten nabízí výkon 235 kW a splňuje emisní normu Euro III.

Vzduchové odpružení a pohon všech kol je samozřejmostí. Kola mají průměr 22,5 palců a jsou navlečena do pneumatik Michelin XZL o rozměrech 445/65 R22,5.

Na téhle technice pak stojí krátká kabina, ve které jsou takové vymoženosti, jako audiosystém, parkovací kamera, klimatizace nebo dálkové ovládání světlometu. Za kabinou je pak krátká korba s velkými ochrannými rámy, pod kterými je sklopná lavice. Na ní je místo pro čtyři lidi, a to dokonce i s bezpečnostními pásy.

Pokud někdo máte zájem, koupíte auto u Merex Autovertrieb GmbH v německém Gaggenau nebo si ho najděte na Mobile.de.

 

Inkas Huron APC

Autobus pro drsný chlapy – Inkas Huron APC

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama