Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Americká monstra teď koupíte i v Evropě. Musíte si ale pospíšit

Milovníci amerických a lehce monstrózních pickupů by právě teď měli zpozornět. V Evropě je ke koupi skvělý Ford Shelby F-150 Super Snake. Počet kusů je velmi omezen, následovat by však mohla i další auta stejného ražení.
Vydáno: 26.07.2017
Ford Shelby F-150 Super Snake
Ford Shelby F-150 Super Snake Autor: Clive Sutton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O tomto autě už jsme vám říkali a předpokládáme, že stejně jako my i vy z něj máte takovou tu velmi příjemnou husí kůži. Aby také ne, když ho pohání pětilitrový osmiválec nově doplněný o kompresor, který disponuje výkonem 760 koní. Jenomže koupit si ho, to je celkem problém. Přece jen, vyrazit si pro auto do Ameriky a pak ho tu složitě přihlašovat není pro každého. A navíc ty finance za dopravu přes oceán nebudou malé. Pokud ale tuhle hadí bestii prostě i tak nutně potřebujete, stačí sednout na letadlo a o dvě hodiny později vystoupit v Londýně. Pak už je to kousek k dealerovi Fordu, který se jmenuje Clive Sutton. Právě on se totiž rozhodl Shelby F-150 Super Snake nabídnout.

Navíc sáhl po standardní evropské specifikaci, takže se nemusíte bát pravostranného řízení. Stačí prostě přijít, zaplatit a odjet. Jenomže! Clive Sutton se rozhodl, že tu prodá pouze dva kusy. Než se začnete rozčilovat, proč jen dva na celou Evropu, připomeneme, že Ford celkem vyrobí pouze 150kusovou sérii. Cena byla stanovena na rovných 100 tisíc liber bez daně, takže v přepočtu si musíte připravit asi 3,5 milionu. Možná se zdá, že je to hodně, ale s přihlédnutím k omezenému počtu kusů a k jejich kvalitám zas tak přestřelená není.

Pokud byste náhodou ani jeden evropský kus amerického auta nestihli, pak máme dobrou zprávu. Tímto krokem Clive Sutton totiž otevřeli cestu k podobným autům, která by se v Evropě v budoucnu mohla prodávat takřka standardně. Už tedy nebude potřeba plánovat složitou přepravu pravého amerického muscle car, ale bude stačit si pro něj prostě zajet. No, nezní to báječně? :)

Článek je zařazen v: Ford Shelby F-150 Super Snake , Ford , Velká Británie , prodej , muscle car , pickup , Shelby F-150 , Super Snake
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama