Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Alfa Romeo Giulia: moc krásná na to, aby to byla pravda

Alfa Romeo už testuje techniku nového modelu Giulia. Má přijít v roce 2016. Jak bude vypadat, zatím nevíme. Ale dovolujeme si tvrdit, že tak, jak to nakreslil nezávislý designér Thorsten-Krisch, určitě ne.
Vydáno: 01.09.2014
Alfa Romeo Giulia - návrh

Je to pár dní, co světovými médii proběhly fotky zamaskované Alfy Romeo Giulia. Jenže pak se přišlo na to, že to žádná Giulia nebyla, ale jednalo se jen o testovací mulu (auto s karoserií existujícího modelu, s integrovanou technikou modelu nového) na bázi zkráceného Maserati Ghibli.

A jak teda bude Giulia, která by měla konkurovat třeba BMW 3, vypadat? To nikdo ještě neví. Technik a nezávislý designér Thorsten-Krisch uveřejnil jeden svůj návrh, který vypadá skvěle. Vypadá tak skvěle, že je jasné, že takhle to být nemůže. Bohužel.

Alfa Romeo Giulia - návrh Foto: DevianArt/Thorsten-Krisch

Alfa Romeo Giulia – návrh. Foto: DevianArt/Thorsten-Krisch

 

Alfa Romeo Giulia - návrh Foto: DevianArt/Thorsten-Krisch

Alfa Romeo Giulia – návrh. Foto: DevianArt/Thorsten-Krisch

 

Proč jsme tak skeptičtí? Protože je nám jasné, kde jsou omezení značky, kam sáhnout nemůže, a také si pamatujeme na celkem už starý koncept Giulie, který vytvořilo designérské středisko společně se studenty European Design Institute.

Alfa Romeo Giulia - koncept Foto: Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia – koncept. Foto: Alfa Romeo

Co myslíte, který z návrhů je lepší? Který se vám líbí víc?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama