Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Africký auťák z džínoviny

V Jihoafrické republice si jeden automechanik postavil vlastní vůz. Část dílů je z BMW, část si vyrobil sám a kus jsou džíny.
Vydáno: 02.12.2014
Auto z džínoviny
Auto z džínoviny Autor: profimedia.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samuel Ngubeni si postavil vlastní vysněné auto. Je to kabriolet s dopředu vyklápěnými dveřmi. A asi aby měl co nejkrásnější tvary a nemusel se trápit s ocelovými či dokonce hliníkovými plechy, vytvořil kostru auta, kterou místy potáhl džínovinou. Samozřejmě, že není všude. Někde je to plast. Ale podrobnosti o konstrukci vám bohužel nesdělíme. Ty z jižní Afriky nedorazily. Také nevíme, jestli je vůz vůbec funkční a jestli s ním někdy tento mechanik z města Katlehong vůbec vyjel.

 

Každopádně bychom mu chtěli poradit, aby auto pral maximálně na 40 °C, jinak mu barvy vyšisují a džínovina se srazí. A už by ji pak znova na auto nenatáhl. Možná bychom měli udělat sbírku, koupit Velorex a poslat mu ho jako čestné uznání za jeho práci. Jawa je v JAR velmi rozšířený stroj.

Askaniadesign  - hlavní

Supersport z Ukrajiny

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama