Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Absolutní věrnost. Angličan si za 38 let koupil už 14 Mitsubishi

Cliff Hodson s jihozápadní části Velké Británie v tom má jasno. Kdyby si měl koupit nějaký další vůz, bude to Mitsubishi. Za posledních 38 let si jich koupil už 14 a měl snad všechny středně velké modely, které Japonská automobilka vyprodukovala.
Vydáno: 03.08.2017
Cliff Hodson
Cliff Hodson Autor: CCR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hodson si své první Mitsubishi koupil už v roce 1979 a od té doby řídil jen auta této značky. Spolu se ženou už měli Sigmy, Galanty, Lancery, Spacestary, crossovery ASX i model Mirage, který by pro srovnání na našem trhu konkuroval Škodě Rapid. „Ze všech nejradši mám ASX,“ říká Hodson, který je chodící reklama na japonskou značku. A dodává, že i svezení s některým ze sportovních Evolutionů bylo úžasné. Zvláště, když byla možnost vytáhnout jej na závodní trať. Svůj vlastní však nikdy nevlastnil.

A proč si vybírá vozy jen této značky? „Víte, za posledních 38 let jsem měl s autem jen jediný problém. A to když na jednom z prvních Mitsubishi odešel těsně před prodejem přední tlumič. Jinak je ale údržba mých aut složena vždy jen z pravidelných servisů a výměn oleje. Mitsubishi miluju a nyní s ním jezdí už i má dcera a vnučka. Proto jsem si přišel pro své čtrnácté.“ My jen dodáme, že panu Hodsonovi přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Článek je zařazen v: Hodson , Mitsubishi , koncern Mitsubishi , Colt , Galant , Lancer , Evo , milovník , Brit , fanatik , automobilový milovník , nové Mitsubishi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama