Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

451 RAM na jednom místě. Rekord

Ve čtvrtek bude v Autosalonu test Dodge RAM 1500. Takže se nám hodí k tomuto dílu nejnovější informace z uplynulého víkendu – majitelé vozů RAM vytvořili v Texasu rekord – největší setkání pickupů na jednom místě. Sjelo se jich 451.
Vydáno: 21.04.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

RAM je prostě životní styl. Mnozí z majitelů se vyjadřují ve smyslu „měl ho táta, mám ho já“. Ukazuje se, že RAM vlastní jedni z nejloajálnějších řidičů. RAM je pro mnohé prostě auto č. 1 a pak si pořídí ještě nějaké další, kterým může jezdit manželka na nákupy.

A v Arlingtonu v Texasu se konal zvláštní festival Country hudby Academy of Country Music Awards. Konkrétně se jednalo už o padesátý ročník, a v rámci tohoto výročí chtěli mít nějaké speciality. Jednou z nich byla spanilá jízda vozů RAM po městě se setkáním a oficiálním sčítáním na parkovišti u místního stadionu. Tam čekal oficiální komisař Guinessovy knihy rekordů a vše hlídal. Dlouhatánská kolona pickupů zabočila na parkoviště a on počítal a počítal a počítal… Až dospěl k číslu 451.

RAM parade
RAM parade
Dodge

 

A co tu bylo ještě za zajímavosti? Tak třeba se zjistilo, že na sraz přijelo nejvíce Texasanů (20 % proti dvanáctiprocentnímu průměru ostatních států USA). Ostatně Texas je nejrychleji rostoucím trhem RAM v USA – v současné době tu drží dvacetiprocentní podíl na trhu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama