Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Expedice Tunis
Speciály Autem do Afriky? Nesmysl, nebo že by ne?

Expedice Tunis

Červen - předzvěst prázdnin. V práci je každý z třiceti procent duchem někde u moře. Slaný vítr, vlny, povalování v písku, koktejly, sladké nicnedělání. Teď už jen přežít těch posledních 15 dní, lehce se rozčílit nad vysvědčením dětí ze školy, zabalit kufry, provětrat bankovní konto a tradá. Kam? Do Španělska, Chorvatska, Egypta, na Mallorcu anebo třeba do Tuniska. Poslední jmenovaná severoafrická země se aktuálně stala naším autosalonovým rejdištěm. Expedice Tunis v podání pořadu Autosalon! Našim společníkem bude vůz Škoda Kodiaq Scout.
12. 06. 2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A co náš tým v rámci Expedice Tunis čeká? Žádné povalování na pláži nebo u bazénu s péčí all inclusive. Každou noc složíme hlavu jinde, každý den se pokusíme objevit nové místo s naším doprovodem v podobě vozu Škoda Kodiaq Scout, kam běžný turista nezamíří. Během následujících dní vás na těchto stránkách zahltíme překvapivými událostmi, které možná ovlivní vaši příští dovolenou. Především si ale slibujeme že posílíme ducha dobrodružství, který se schovává někde v koutě vašich povah ubit letáky cestovních kanceláří. Celá expedice Tunisko následně vyvrcholí televizním speciálem vysílaným 28. června na Prima Cool!

To však není vše! Co se nám nevejde do padesátiminutového speciálu, dostanete naservírováno právě zde! Bonusová videa, vystřižené scénky, články, unikátní fotografie! 

Malá ochutnávka, čím náš štáb projde: Cesta skrze Evropu do italského přístavu Civitavecchia, plavba trajektem italskou lodní společností včetně parádní "business třídy", hodíme cihlu po autě v jediné tuniské automobilce Wallys, vyzkoušíme "Mariánské lázně" po tunisku, navštívíme berberskou vesnici, kde si náš "Kóďa" opravdu užije, vyzkoušíme místní gurmánské speciality, navštívíme filmové kulisy, kde se natáčely Star Wars a mnoho mnoho dalšího....

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7