Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tahle proměna auta vás šokuje, můžou za ní pistácie.

Vezměte stopky a změřte vaší partnerce, za jak dlouho projde totální vizuální proměnou. Vlasy, šaty, nehty, boty, rtěnka, řasy, obočí - to vás jistě zaskočí - a trvat to bude minimálně týden. My jsme auto z pohřebáku na letní coolcar proměnili za rekordních 9 hodin.
Vydáno: 03.07.2018
Tahle proměna auta vás šokuje, můžou za ní pistácie
Tahle proměna auta vás šokuje, můžou za ní pistácie Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

MINI v černé? Hrůza! Ježí se mi chlupy. Kdo by chtěl o prázdninách dělat funebráka? Jedině snad, že bych točil Men In Black 5. Plán mám ale jiný. Procestovat s miňasem a minikaravanem kus světa pojmenovaného Balkán. To bude chtít žurnálovou barvičku.

Po chvíli koloroidního lovu na mě vyskočila youtubová reklama na fólie v retro stylu. Naprosto mě rozsekala pistáciová. Schválně, kterou z retro barev byste  zvolili vy?

Reklama na fólie v retro stylu
Reklama na fólie v retro stylu

Jak MINI, tak minikaravánek fičí rozbombardovanou dálnicí směr Zlín, kde je oba na místní pobočce WrapStyle čeká polepovací elita této republiky. Vyhlašuje se válka černobíle viděnému světu. Miňas mění barvu rychleji než cudná dívka oslovená proutníkem. To stejné čeká karavánek. Ten podobně rychle opustila nemocniční bílá barvo-mdloba.

Mistři břitev, lepidla a fólií ovšem nezůstanou jen u toho, na oba čerstvé zelenáče se postupně vrství mapa plánované cesty dlouhé přes 10 000 km. Jak dokázali nalepit 2 milimetry tenké vrstevnice, mi pořád zůstává záhadou.

Devátá hodina odbila, chval každý foliomena. Sledovat 6 zručných WrapStyle párů rukou při práci se rovnalo premiéře Mozartova Dona Giovanniho. Ano, takhle má vypadat letní kára, co má budit rozruch na silnicích východní a jižní Evropy. S tou se nebudu stydět vyjet. Porovnejte schválně surový stav a pak proměnu po 9ti hodinách. A ukažte to ženě, aby sebou příště hodila!

Autor článku: expert Josef Vrtal

Článek je zařazen v: Mini , minikaravan , WrapStyle , autosalón , balkánská jízda , Josef Vrtal , Autosalon TV Prima , Expedice balkán
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama