Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Poradíme, co je u moře lepší. Divoká pláž, organizovaný kemp nebo hotel ve městě?

Středoevropani všeobecně touží po moři. Ale jakou azurovou plážičku si vybrat? Někde v divočině bez zázemí a toalet, nebo raději rozbít ležení v kempu s veškerým komfortem? A nevyhraje nakonec nějaká slaná koupačka přímo v přímořském letovisku? Autosalon objevil místo, kde to můžete všechno vyzkoušet podobně jako kafe “tři v jednom.”
Aktualizováno: 25.10.2018
Co je u moře lepší? Divoká pláž, organizovaný kemp nebo hotel ve městě?
Co je u moře lepší? Divoká pláž, organizovaný kemp nebo hotel ve městě? Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kde podobný plážový ráj najdete?

Vezměte mapu, prstem sjeďte na Pelopones a město Pilos. Vlastně to ani nemusíte dělat, podrobný popis nabídne přiložená fotogalerie. V dosahu ani ne 15 kilometrů  zažijete koupací divočinu, německy organizovaný kemp nebo čvachtačku skokem přímo z restaurace.

Pláž Voidokilia - prý nejkrásnější v celé Evropě

Příroda umí vytvořit skutečné veledivy. Jedním z nich je zcela jistě divoká pláž Voidokilia. Víc jak kilometrová romantická nádhera ve tvaru srpu, obklopená písečnými dunami a strmými skalami. 80 % návštěvníků tvoří Řekové, 20 % dobrodruhové a hledači divočiny, kterým není líno sjet z hlavní silnice a chvíli se plahočit přes naváté písky. Odměnou jim je koupání jako ve filmu.

Kemp Erodios - malé řecké “Německo”

Už jsme několikrát chválili kvalitu řeckých kempů, Erodios se ale vymyká ještě víc. Jeho majitel v něm, po vzoru své původní vlasti, zavedl precizní řád a organizaci. V kemp mini-marketu seženete všechno, od dětských plážových hraček, prádelní šňůry, lepící sady na kolo, nožů až po připevňovací kurty. V restauraci přistane jídlo na stole do 5 minut od objednávky. Sice vyšší ceny, ale kempující Italové, Belgičani, Rakušané a Němci to pořád mají za hubičku.

Pilos - dej si kafe nebo večeři a zaplav si

Z tohoto městečka dohlédnete přes zátoku jak na kemp Erodios, tak na skály tyčící se nad divokou pláží Voidokilia. Ukončit dovolenkový den tady můžete v některé z několika přímořských restaurací, které mají své malé pláže. Někdy písečné, v jiných slezete do hlubšího moře po žebříku jako ve wellness hotelu. Víc informací v naší příběhové fotogalerii a přiloženém videu.

Autor článku: expert Josef Vrtal

Plážový trojboj - divoká pláž, organizovaný kemp nebo hotel ve městě?
Plážový trojboj - divoká pláž, organizovaný kemp nebo hotel ve městě?
Článek je zařazen v: Mini , minikaravan , autosalón , balkánská jízda , Josef Vrtal , Autosalon TV Prima , Expedice balkán , Countryman , Srbsko , Serbia , Řecko , Greece , Kosovo , Albánie , makedonie , Peloponés , Kyllian , řecký kemp , jak se žije v kempu , co je lepší , karavan , bežný stan , klasický stan , střešní stan , jak odkempovat , balení na cestu , Olympia , Diskobolos , Tabletobolos , Olympijské hry , vykopávky , historie , nová disciplína , Olympijský stadion , plážový trojboj , Voidokilia , kemp , Erodie , Pilos , pláže
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama